APEKS MARINE EQUIPMENT Ltd.

Potápěčské centrum Seamaster

Masarykova 269/90, 415 01 Teplice

Tel: +420417533200, Mobil: +420777964186, Fax: +420417539339

E-mail: seamaster@seamaster.cz, Web: www.seamaster.cz, www.apeks.cz

Prodejci

Servis

Dýchací přístroj vyžaduje pravidelný servis. Ten provádějí autorizovaní servisní technici Apeks - vyškolení profesionálové, kteří používají originální nástroje a díly, výrobcem doporučené čistící a mazací prostředky a dodržují správné servisní postupy.

Seznam autorizovaných servisních techniků Apeks.

Ventily

Ventily Apeks

Nové ventily Apeks jsou tím nejlepším, co lze v tomto segmentu požadovat. Každý jednotlivý ventil v sobě nese základy značky Apeks: tým odborníků se zkušenostmi a znalostmi načerpanými během desítek let působení v oboru, zázemí špičkového vývojového a výrobního zařízení v anglickém Blackburnu, tým zkušených profesionálních potápěčů spolupracujících při vývoji i testování, dostatek zdrojů pro vlastní výrobu a testování vhodných materiálů. To vše, pod jednou střechou, s naprostou kontrolou celého výrobního procesu od prvního návrhu po zabalení a odeslání hotového produktu. Samozřejmostí je profesionální servis Apeks a bezproblémová dostupnost náhradních dílů.

Nároky na nové ventily Apeks jsou extrémní. Prototypy byly v průběhu vývoje podrobovány skutečně drsným testům odolnosti, dalece převyšujícím obvyklé způsoby testování. Každému detailu byla věnována maximální pozornost. Výsledkem jsou robustní, špičkově zpracované "bombproof" ventily.

Těla ventilů Apeks jsou vyrobena kováním z jednoho kusu materiálu, což značně zlepšuje jejich mechanické vlastnosti, zejména pevnost a houževnatost. Vnitřní součásti ventilů jsou bezchybně řemeslně zpracovány s důrazem na maximální odolnost a snadnou údržbu. Příkladem jsou točítka ventilů, pro která byla namíchána vlastní, velmi pružná a nárazuvzdorná směs a navržen tvar, který usnadňuje manipulaci s ventilem.

Ventily Apeks jsou vyráběny v Anglii, ve stejné továrně jako celosvětově respektované dýchací regulátory.

V nabídce jsou ventily v různých provedeních (M25, M26, 232 bar, 300 bar, NPSM) i manifoldy pro různé rozměry lahví. Všechny ventily jsou vyrobeny z kyslíkově kompatibilních materiálů. Součástí modelové řady jsou rovněž NITROX (kyslíkově čisté) verze ventilů.

Nedělějte kompromisy. Ventily jsou důležitou součástí potápěčského vybavení.

 
Apeks CZ Facebook

Copyright © 2023 SEAMASTER s.r.o., Všechna práva vyhrazena.

SEAMASTER s.r.o. - výhradní zastoupení Apeks pro ČR, Masarykova 269/90, 415 01 Teplice.

www.seamaster.cz, seamaster@seamaster.cz