APEKS MARINE EQUIPMENT Ltd.

Potápěčské centrum Seamaster

Masarykova 269/90, 415 01 Teplice

Tel: +420417533200, Mobil: +420777964186, Fax: +420417539339

E-mail: seamaster@seamaster.cz, Web: www.seamaster.cz, www.apeks.cz

Prodejci

Servis

Dýchací přístroj vyžaduje pravidelný servis. Ten provádějí autorizovaní servisní technici Apeks - vyškolení profesionálové, kteří používají originální nástroje a díly, výrobcem doporučené čistící a mazací prostředky a dodržují správné servisní postupy.

Seznam autorizovaných servisních techniků Apeks.

Reversible Venturi System (RVS) - oboustranný venturi systém

Reversible Venturi System (RVS) - oboustranný venturi systém Apeks umožňuje potápěči kontrolovat venturiho efekt.

RVS

Nastavením ovladače venturiho efektu do pozice plus může být z ventilu proudící dýchací směs nasměrována bez dalších překážek přímo do náústku. To způsobí další zvýšení podtlaku pod membránou, snížení nádechového odporu a ve výsledku pocit většího pohodlí během ponoru.

RVS

Pokud je ovladač venturiho efektu v pozici mínus, je proud dýchací směsi nasměrován proti membráně druhého stupně, zavírá ventil a zabraňuje spuštění volného úniku dýchací směsy.

Ovladač venturiho efektu může sloužit také jako přepínač před ponorem / během ponoru. Nastavením do pozice mínus zabráníte volnému úniku dýchací směsi na hladině při přípravě na ponor a během ponoření regulátoru. Jakmile začnete regulátor pod vodou používat, můžete přepnout ovladač do pozice plus a využít při dýchání asistence venturiho efektu.

Unikátní kontrukce druhých stupňů Apeks umožňuje umístit venturi ovladač na levou nebo na pravou stranu druhého stupně, v závislosti na požadované konfiguraci hadic.

 
Apeks CZ Facebook

Copyright © 2024 SEAMASTER s.r.o., Všechna práva vyhrazena.

SEAMASTER s.r.o. - výhradní zastoupení Apeks pro ČR, Masarykova 269/90, 415 01 Teplice.

www.seamaster.cz, seamaster@seamaster.cz